Žádosti

Vyplněnou Žádost o připojení, Žádost o změnu dodavatele, Žádost o změnu sazby či proudové hodnoty hlavního jističe a Žádost o změnu zákazníka zasílejte elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ostatní dokumenty je nutné zaslat naskenované nebo poštou. Formulář Plná moc - změna dodavatele je nutné zaslat v originálu poštou.

 

Seznam příloh:
SouboryPopis příloh
Download this file (plna_moc.pdf)Plná mocPlná moc pro zastoupení (pokud za odběratele jedná někdo jiný než statutární orgán).
Download this file (plna_moc_zmena_dodavatele.pdf)Plná moc - změna dodavatelePlná moc, kterou je nutné vyplnit při podání Žádosti o změnu dodavatele.
Download this file (zadost_o_pripojeni.xls)Žádost o připojeníPro stávající i nové zákazníky, kteří chtějí připojit nové odběrné místo nebo obnovit odběr.
Download this file (zadost_o_zmenu_dodavatele.xls)Žádost o změnu dodavatelePro zákazníky, kteří chtějí změnit stávajícího dodavatele elektřiny a uzavřít smlouvu se společností Pražská DS Elektro.
Download this file (zadost_o_zmenu_sazby.xls)Žádost o změnu sazby či proudové hodnoty hlavního jističePro stávající zákazníky, kteří chtějí změnit sazbu či proudovou hodnotu hlavního jističe.
Download this file (zadost_o_zmenu_zakaznika.xls)Žádost o změnu zákazníkaPro stávající zákazníky, kteří chtějí nahlásit změnu zákazníka v odběrném místě.
Download this file (zadost_o_ukonceni.pdf)Žádost o ukončeníŽádost o ukončení dodávky elektřiny.
Download this file (vzor-zadosti-o-nahradu-skody.doc)Žádost o náhradu škodyŽádost o náhradu škody pro fyzické i právnické osoby